Legendy

BLOODHOUND – Technologiczna tropicielka

Bloodhound jest znana w całym Odludziu jako jedna z najwspanialszych łowczyń na Kresach – i to w zasadzie wszystko, co wiadomo na jej temat. Jej tożsamość jest okryta tajemnicą, krążą o niej najróżniejsze plotki: jest niezwykle bogatą, żądną krwi morderczynią, zaklinaczką goliatów, byłą niewolnicą, pół człowiekiem, pół nietoperzem – to tylko niektóre spośród krążących o niej historii.

Jedyne, co wiadomo na pewno na temat Bloodhound, to to, że jest jedną z najgroźniejszych zawodniczek Igrzysk Apex. Jej niezrównane zdolności tropicielskie dają olbrzymią przewagę każdej drużynie, do której dołączy, ułatwiając znalezienie ukrywających się przeciwników i śledzenie ich ruchów. Modląc się do starych skandynawskich bogów, których niegdyś wyznawano na ziemi, Bloodhound uważa, że droga każdego człowieka przez życie została wyznaczona już dawno, a na jej końcu czeka śmierć. Wiedza ta daje jej jednak siłę, ponieważ wie, że dopóki nie dotrze do końca, nic jej nie powstrzyma.

ZDOLNOŚĆ TAKTYCZNA

Oko Wszechojca

Ujawnia na krótką chwilę pozycję ukrytych wrogów, pułapek i śladów na całym obszarze znajdującym się przed graczem – również wewnątrz budynków.

ZDOLNOŚĆ PASYWNA

Tropiciel

Widzisz ślady zostawione przez wrogów.

ZDOLNOŚĆ SPECJALNA

Dziki łowca

Wzmacnia twoje zmysły, umożliwiając szybsze poruszanie się i podświetlanie ofiar.